TR DEDEKTİF CASUS TELEFON DİNLEME UZMANI  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
 

CASUS KALEM KAMERA

CASUS TELEFON

 

 

   

 

             Fiyatı : 300 TL

NOKIA 1203 DİNLEME CİHAZI 
Normal bir nokia 1203 görünümündedir, telefon ele alınıp incelendiğinde bile bunun bir gsm casus dinleme cihazı olduğunu fark edilmesi imkansızdır. Cihaz kapalı görünse bile siz içerisindeki sim kartı Dünya 'nın her hangi bir yerinden aradığınızda güçlü mikrofon sessizce açılır ve o andaki ortam görüşmelerini net ses kalitesi ile bire bir dinleyebilirsiniz. Sizler için profosyonel çözümler üretmeye devam edeceğiz. Casus telefon 1203 dinleme cihazı olduğu anlaşılması nerede ise imkansızdır. Casus böcek dinleme cihazı, dinleme yapıldığında bile kapalı görünür ve böylece kimsenin dinleme yaptığınızı anlaması imkansızdır.
 

 

 

 

Lütfen casus nokia 1203 dinleme cihazı  sistemini uygulamalı olarak görmek için bizlerle iletişim kurmaya çekinmeyiniz. Anadolu yakası için müşteri temsilcilerimiz ayağınıza kadar gelip çalışma sistemini tanıtacaktır.

Basit dinleme cihazları ve böcek vericilerin devri bitti, teknoloji harikası kesintisiz ve mesafe sınırsız bırakıldığı ortamda hiç bir şekilde şüphe uyandırmayan casus böcek nokia dinleme cihazı www.trdedektiflik.com farkı ile artık Türkiye 'de. Amerika 'da olan evinizi buradan, burada olan evinizi Amerika 'dan dinleyebilirsiniz. Casus böcek nokia dinleme cihazını muhteşem yapan farklı  bir özelliği ise cihazı tekrar tekrar şarz edilerek yıllarca kullanabilmektir. Her an her saat kesintisiz bir şekilde arayarak dinleme yapabilirsiniz.

 

 

 

ÖZELLİKLERİ:
  • Nokia 1203 görünümündedir, Kesinlikle dinleme cihazı olduğu anlaşılamaz.

  • Dinleme cihazı GSM şebekesini kullanır ve  dünyanın en uzun mesafeli dinleme cihazıdır.

  • Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz.

  • Normal nokia pili ve şarzı ile çalışır.

  • Normal şarz cihazı ile evde veya araçta kısa sürede şarz edilebilir.

  • 1 hafta bekleme  stand by süresi ve 24 saat kesintisiz dinleme.

  • Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

  • Casus Nokia 1203 telefon dinleme cihazı normal telefon görüşmeleri yapmak için değildir. Sadece ve sadece dinleme cihazı olarak kullanılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

En Çok Satılan Casus Telefonlar

CASUS KALEM KAMERA

Uyumlu Marka Model Casus Telefon Modelleri.

   

inceleyiniz

 

Döviz kurları

 


 
Kargo takip
Kargo takip no 
   Telefon Dinleme ve Dinleme Cihazı Casus Telefon Programı  Dedektif, Özel Dedektif Dedektiflik  Telefon Dinleme  Telekulak ile ilgili herşey TR Dedektif