DİKKAT!
Sitemiz yenilendi !

Birbirinden farklı ürünler ve KAMPANYALAR

için ANASAYFA ziyaret etmenizi

öneririz.

CASUS TELEFON DİNLEME  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar     Bilgisayar Takip     Araç Takip    Dinleme Cihazları     Uyumlu Telefon Listesi    Telefon Dinleme   Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver   Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
   English

 

German

 

French

 

Italian

 

Dutch

 

Spanish

 

Russian

 

Bulgarian

 

Indian

 

Chinese

 

Japanese

 

CASUS KALEM KAMERA

CASUS TELEFON

 
 
 
 
Mini Radyo Gizli Kamera

Mini radyo gizli kamera hiç dikkat çekmeyen şık dizayn mükemmel tasarım, herhangi bir yerden enerji almadan, kendi bataryasıyla 15 saate varan sesli ve görüntülü mükemmel netlikte kayıtlar yapar. Ev veya işyerleri için hem şık bir radyo aynı zamanda bir gizli kamera gözünüz arkada kalmayacak.

            

     

Fiyatı :1150 TL
Kdv dahil : 990TL
Sipariş Ver
Oda Spreyi Gizli Kamera

Bu mükemmel tasarım oda spreyini evinizi mis gibi kokutacağı gibi aynı zamanda da 18 ila 24 saat renkli ve sesli mükemmel kaliteli çekimler yapacaktır. Bu gizli kamera sistemi kablosuz olduğundan seyyar kullanıma uygundur. Gizli kamera ile çektiğiniz görüntüleri usb bağlantısı sayesinde bilgisayarınıza indirebilir veya hafızadan izleyebilirsiniz.

 

Detaylar..
Fiyatı : 799 TL
Kdv dahil : 550 TL
Sipariş Ver

DVD GİZLİ KAMERA

Tam 1 ay çekim yapabilen Dünya 'nın ilk dvd gizli kamera sistemi, harekete duyarlı olarak çalışan gizli kamera hareket algıladığında kayıta başlar ve 20 sn hareket görmediğinde kendiliğinden kayıt yapmayı durdurur. Dvd gizli kamera dvd olarak birbirinden bağımsız çalışmaktadır, ürün ile birlikte ayrıca gizli kamera kumandası gelmektedir, dilediğinizde gizli kamera kumandası kullanılarak kayıt başlatılıp durdurulabilir.  Bu teknoloji harikası gizli kamera ile gözünüz arkada kalmayacak. Bilindiği üzre artık hırsızlar evdeki kamera sistemini de beraberlerinde götürmekteler, fakat bu dahiyane gizli kamera sisteminden kaçamayacaklar. Lütfen detayları inceleyiniz.

Detaylar..

Fiyatı : 2200 TL
Kdv dahil : 1800 TL
Sipariş Ver
MASA SAATİ GİZLİ KAMERA

Mükemmel kalitede gizli çekim yapabileceğiniz masa saati gizli kamera kısa süreli çekimler yapabilmek için tasarlanmıştır. Kendi bataryası ile 2 ila 2,5 saat çekim yapabilen masa saati kesinlikle gizli kamera olduğu anlaşılamaz evinizde veya ofisinizde güvenliğiniz için kullanabilirsiniz.

Detaylar..
Fiyatı : 750  TL
Kdv dahil : 650 TL
Sipariş Ver

KOL SAATİ GİZLİ KAMERA

Kol Saati Kamera ile Renkli Video çekimi yanısıra Ses Kayıt özelliği,Fotoğraf Çekimi gibi tüm fonksiyonları ay ayrı  kullanabilirsiniz.
Artık Gizli kameranız artık kolunuzda taşıyacaksınız. Gerçek Kol Saati Boyutunda Olan bu Teknoloji harikası sayesinde Her anınızı Her zaman, her yerde Kayıt altına alabilirsiniz!

Detaylar..

Fiyatı : 500  TL
Kdv dahil : 500 TL
Sipariş Ver
CASUS KALEM KAMERA
4 GB Fotoğraf Çeken Casus Kalem Kamera Yeni
 
Casus kalem kamerayı diğerlerinden ayıran 2010 model ve kamera haricinde resimde çekebilen özellik kazandırılmıştır. Ayrıca 5 MP dahili kamerası sayesinde çok net görüntüler elde edebileceksiniz.  Bu casus kalem en son üretilmiş sistemdir. Bununla sadece kamera kaydı değil fotoğrafta çekebilirsiniz. Üstelik çok kaliteli görüntüsü ile gerek videolarınız gerekse fotoğraflarınız süper net olarak görüntülenecektir. Kameraların girmesinin yasak olduğu her yere kalem görünümü sayesinde girebilir ve gizli çekimler yapabilirsiniz.

 Detaylar..
Fiyatı : 170 TL
Kdv dahil : 139 TL
Sipariş Ver

DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA

Bu şık ve güzel duvar saati kesinlikle dikkat çekmeyecek normal saat görünümünde gizli kablosuz kamera sistemidir. Kendi dahili hafızasına 24 saate kadar renkli, sesli ve gizli kayıt yapılabilen, usb girişi sayesinde kamera kayıtlarınızı bilgisayardan izleme imkanı sunar. Tekrar tekrar şarz edilerek evinizin veya işyerinizin duvarında size yıllarca gözünüz arkada kalmadan hizmet verir.

Detaylar..

Fiyatı : 1270  TL
Kdv dahil : 900 TL
Sipariş Ver
EL ÇANTASI GİZLİ KAMERA

Bay bayan çanta içerisine monte edilmiş şüphe uyandırmayan çanta gizli kamera sistemi, istenilen model çanta içerisine size özel olarak imalat yapılabilir, hazırda bulunan çantanıza da monte edilebilir, 4 GB dahili hafızasına tamı tamına 4 saat gizli çekim yapmanıza olanak sağlar. Usb girişinden gizli kamera kayıtları izlenebilir, aktarılabilir usb bellek olarak ta kullanabilirsiniz.

 

Detaylar..

Fiyatı : 950 TL
Kdv dahil : 750 TL
Sipariş Ver
KRAVAT GİZLİ KAMERA

Kumandalı kravat gizli kamera, kumandaya dokunduğunuz anda 2 ila 3 saat gizli renkli ve sesli kayıt özelliği devreye giriyor, kravat gizli kameramızı diğerlerinden ayıran özellik eski versiyonlarda yüzük kullanımı iken şimdi son teknoloji kumandalı gizli kamera olarak satışa sunulmuştur. 4 gb hafızası sayesinde flaşh bellek olarakta kullanılmaktadır, pc bağlantısı ile cd gerektirmeden izleme yapabilir, verileri kayıt edebilirsiniz.

Detaylar..

Fiyatı : 350 TL
Kdv dahil : 270 TL
Sipariş Ver
ANAHTARLIK GİZLİ KAMERA

İşte size sıra dışı bir gizli kamera ve casus fotoğraf makinası ikisi bir arada, sizlere her zaman yeniliklerle tanıştıran tr dedektiflikten gene bir ilk. Teknoloji harikası oto anahtarlık gizli kamera 8GB hafızasına usb bağlantısı sayesinde flash disk olarakta kullanılabilmektedir. 1280*960 pixsel genişlikte resim çekme ve  kaliteli video çekimi.. 

Detaylar..
Fiyatı : 250 TL
Kdv dahil : 199 TL
Sipariş Ver

SİZE VE İSTEĞE ÖZEL KAMERALAR

Size özel istenilen eşya veya objenin içerisine uygulama yapabileceğimiz gizli kamera sistemleri için firmamızla iletişime girmeye çekinmeyiniz, müşteri temsilcilerimiz veya teknik ekibimiz soru ve sorunlarınıza mükemmel çözümler üretmekten mutluluk duyar.

 

 

 
   
 

 

 

 

 
 

 

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

 

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

 


 I Gizli Kameralar I gizli kamera I Casus Kameralar I