TR DEDEKTİF CASUS TELEFON DİNLEME UZMANI  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
 

CASUS KALEM KAMERA

CASUS TELEFON

DİNLEME CİHAZLARIMIZ 29 mayıs 2008 de Mehmet Ali Birand ile ANA HABERDE

 

              1,150,00 TL   990,00 TL

Seçiniz

 

 

Lütfen casus çoklu priz  dinleme cihazı  sistemini uygulamalı olarak görmek için bizlerle iletişim kurmaya çekinmeyiniz. Anadolu yakası için müşteri temsilcilerimiz ayağınıza kadar gelip çalışma sistemini tanıtacaktır.

PRİZ DİNLEME CİHAZI   

Dünyanın en uzun mesafeli dinleme cihazı çoklu priz içine uygulandı. Aylarca hatta yıllarca şarzı bitmeden kesintisiz dinleme yapabileceğiniz casus çoklu priz Dinleme Cihazı sim kartlı gsm şebekesini kullanan dinleme cihazıdır. Hiç bir şekilde şüphe uyandırmadan evinizde, işyerinizde siz yokken gizli gözünüz kulağınız olarak size dedektiflik yapmaktadır. Bu cihaz bilinen üçlü piriz olarak kullanılabilmekte ancak içindeki gizli dinleme cihazı sayesinde aynı zamanda mesafe sınırı olmayan çok gelişmiş Dinleme Cihazıdır. Bu cihazlar çinlilerin bile aklına gelmedi.. Telefon Dinleme

Casus çoklu priz 3 lü , 4 lü , 6 lı ve siyah beyaz gibi seçeneklerde isteğinize göre tasarlanmaktadır.

Dikkat: Piyasada ucuza satılan İMEİ numaraları kayıtlı olmadığı için ilerleyen günlerde kapanan cihazlardan değildir. İçerisine küçük telefon mikrofonları kullanıldığından, ses kalitesi iyi değildir ve randıman alamazsınız. Cihazlarımızda kullanılan  mikrofonun fiyatı 150 usd dir, 50 mlik bir alandaki sesleri çok net olarak duyabilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ ve KAYITLIDIR.

 

Basit dinleme cihazları ve böcek vericilerin devri bitti, teknoloji harikası kesintisiz ve mesafe sınırsız bırakıldığı ortamda hiç bir şekilde şüphe uyandırmayan casus Priz dinleme cihazı www.trdedektiflik.com farkı ile artık Türkiye 'de. Amerika 'da olan evinizi buradan, burada olan evinizi Amerika 'dan dinleyebilirsiniz. Casus priz dinleme cihazını muhteşem yapan farklı  bir özelliği ise cihazı çalıştırmak için gereken enerjiyi  fişinin takılı olduğu prizden alması. Yani bir kere prize taktıktan sonra pil değiştirmek gibi bir sıkıntı ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Her an her saat kesintisiz bir şekilde arayarak dinleme yapabilirsiniz.

 

 

Çoklu priz dinleme cihazı..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En profosyonel dinleme cihazları, gsm casus böcek ortam dinleme cihazları, telefon dinleme cihazları tr dedektiflik sitesinde. Tr dedektiflik 7. yıldır sizlere ve sevdikleriniz göz kulak olmaya devam ediyor. Casus ürünler ismi gibi casusluk değil size ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak amaçlı yapılmış dinleme cihazlarıdır. Dinleme cihazlarımız içerisinde bulunan sim kart aracılığıyla şebeke üzerinden dinleme yapıldığından mesafe için her hangi bir sınır yoktur. Tüm dinleme cihazlarımız kayıtlıdır ve kapanma ihtimali yoktur, piyasadaki ucuz ürünleri tercih etmeyiniz, kalitesiz mikrofon ve çin malı cihazlar kullanıldığından hiçbir garantisi yoktur. Dinleme cihazlarımız 1 Yıl garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilir.

 

Telefon dinleme telefon kayıt sistemleri dedektif ürünleri telefon casusluk ürünleri dinleme cihazları ile ilgili herşey casusluk ürünleri uzmanı olan sitemizde eşsiz ve benzersiz telefon dinleme ile ilgili herşey bu sitede dünya ve Türkiye 'de telefon dinleme sistemi üzerine eşsiz casus yazılım bulabileceğiniz bu siteyi benzerlerinden ayıran telefon dinleme cihazlarının dünyadaki en gelişmiş yazılımlar olduğunu size yıllardır ispatlamaktadır. Casus telefon dedektif büroları dedektiflik şirketleri ve çocuklarını takip etmek isteyen aileler, eşlerin takibinde bir dedektif gibi size 7/24 dinleme imkanı tanır. Dedektif telefonlar gizli sırdaşınız olacak dedektif tutma gerekmiyecek dedektiflik dalındada 7 senemizi doldurmuş bulunmaktan onur duymaktayız. tr dedektif Türkiye 'de ilk ve tek resmi özel dedektif kuruluşudur lütfen taklitlerimizden sakınınız www.trdedektiflik.com sitesi tr dedektif kuruluşudur.

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

En Çok Satılan Casus Telefonlar

CASUS KALEM KAMERA

Uyumlu Marka Model Casus Telefon Modelleri.

   

inceleyiniz

 

Döviz kurları

 


 
Kargo takip
Kargo takip noDİNLEME CİHAZLARI