DİKKAT!
Sitemiz yenilendi !

Birbirinden farklı ürünler ve KAMPANYALAR

için ANASAYFA ziyaret etmenizi

öneririz.

 CASUS TELEFON DİNLEME  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefonlar Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

TR Dedektiflik Takip ve Araştırma Hizmetleri
 
 

CASUS KALEM KAMERA

telefon dinleme

 
ANLIK CASUS GPS PERSONEL TAKİP

 

MİNİ GPS KİŞİ TAKİP ve DİNLEME CİHAZI

Çocuklarınız, hastalarınız, yaşlılarınız, özürlü yakınlarınız, personeliniz ve aracınız an be an gözünüzün önünde. Akıllı gps takip cihazı acil durum düğmesi sayesinde tanımlanmı üç ayrı telefonu arayabiliyor, araç için belirlenen hız limitini aştığında anında sms olarak size bildiriyor. Cihaz ile normal telefon görüşmesi yapmakta mümkün. (Google earth, megellan) gibi navigasyon haritasından anlık yeri görebilirsiniz.

ANLIK CASUS GPS PERSONEL TAKİP
MİNİ GPS KİŞİ TAKİP ve DİNLEME CİHAZI

Çocuklarınız, hastalarınız, yaşlılarınız, özürlü yakınlarınız ve aracınız an be an gözünüzün önünde. Akıllı gps takip cihazı acil durum düğmesi sayesinde tanımlanmı üç ayrı telefonu arayabiliyor, araç için belirlenen hız limitini aştığında anında sms olarak size bildiriyor. Mikro Anlık Takip ve Dinleme Cihazı ile normal telefon görüşmesi yapmakta mümkün. Google earth, megellan gibi navigasyon haritasından anlık yeri görebilirsiniz. Gözlerinize inanamayacaksınız...      

 Detaylar..

Fiyatı : 1200,00 TL
Kdv dahil : 990,00 TL
Sipariş Ver

 

Bu mini casus gps anlık takip ve dinleme cihazı sayesinde çalışan personeliniz, pazarlamacınız size yalan söyleyemeyecek. yaşlı hastalarınız artık kaybolmayacak, çocuğunuz nerede düşünmeyeceksiniz. Casus Mini gps anlık takip cihazı GSM şebekesi ve GPRS kullandığından takip edilen kişi dünyanın neresinde olursa olsun, kişiyi google earth ve megellan gibi haritalardan cihazın göndermiş olduğu parametreyi internet veya telefonunuzdan girerek anlık yeri maksimum 3 metre yanılma payıyla görebileceksiniz ve isterseniz dinleyebileceksiniz. Hatırlatırız 3m bir araba boyudur.  Dünya üzerinde ve katagorisinde dahada küçültülmüş ve geliştirilmişbir GPRS takip ve dinleme cihazı yoktur. Bu muhteşem cihaz ile harita üzerinden anlık takip yapabildiğiniz gibi pc başında olmadığınız dönemlerde yer tespiti size detayları ile SMS olarak bildirilecektir ve tanımlanmış numaradan casus dinleme yapabilirsiniz. Ayrıca hastalarınız veya çocuğunuz için acil yardım düğmesi aktif edildiğinde hafızasında kayıtlı 3 numarayı birden arayabilmektedir.Mini gps takip cihazı Araç takip sisteminden farklı yanı seyyar ve mini olması kişinin üzerinde veya çantasında taşımasını kolaylaştırır, şarz edilebilir pili ile sim kart şebekesine ve hava şartlarının değişimine göre ortalama 50 saattir cep telefon takip programı incelediniz mi ?
 

Resmi olarak ithal edilen bir üründür.

KDV ve kargo bedeli ürün fiyatına dahildir.

Ürün 1 Yıl Firma garantisi.

Tüm oparatör simkartlarıyla çalışma özelliği.

Kullanım klavuzu ile birlikte gönderilir.

Fiyatı : 990 TL

 

 TURKO GPS TAKİP CİHAZI

     


  TURKO GPS araç takip cihazı, casus GPS de diyebiliriz, Turko gps takip cihazı tamı tamına gerçek zamanlı takip için en etkili çözümdür, GPS takip cihazı su ve toz geçirmez özelliği, mıknatıs sayesinde araç altına yapıştırma özelliği çarpma ve darbelere karşı 85 kg. çekim gücü vardır.  Turko gps cihazı hedef aracın altında herhangi metal bölüme yapıştırmanız yeterli, sevdikleriniz, aracınız daima gözünüzün önünde olacak.

Aylık yıllık ödeme olmayan tek araç takip sistemi

·GPS ÜNİTESİ , uydudan alınan küresel koordinat bilgilerini ö zel bir yazılım sayesinde merkeze aktaracaktır. Kullanılan gps modülü, pek çok farklı gps modül arasında yapılan testler sonucu seçilen U-BLOX GPS modülüdür. GSM MODEM Araçlarla PC arayüzü arasındaki bağlantıyı sağlayan,içinde SIEMENS TC35i Gsm modül ve sim kart bulunan modemdir. Bu modem bilgisayara RS 232 ara kablosu ile bağlanır. OTOKONTROL GPS PROGRAMI ( PC ARAYÜZÜ ) Yetkili kullanıcı tarafından, araçların kolayca takip ve kontrol edebilmesi için düzenlenmiş bir yazılım ve bu yazılımın ekran üzerindeki uygulama arayüzünden oluşur. Google Earth harita programı tamamen ücretsiz bir program olduğu için kolaylıkla internet yoluyla bilgisayara yüklenebilir. Bu program kullanıcıya, fotoğrafik özelliği ile ( ortofoto ) daha reel bir görüş imkanı sağlayacaktır. ARAÇ KAYIT Arayüz ekranında, sisteme kayıtlı tüm araçlar liste halinde görülür. Araçlar sisteme tanımlanırken, Plaka veya İsim gibi kısa kodlarla adlandırarak sistem kullanımı kolaylaştırılır. Ayrıca pc proramın her açılışı kullanıcıya ait bir şifre ile sağlanacaktır. Ana kullanıcı alt kullanıcı şifresi oluşturabilecektir.İsterse ana kullanıcı sadece araç takibi için yetki verecek ,blokaj ve araç kayıt için ayrı bir şifre verebilecektir.

Fiyatı : 2.290 TL
 

 

 

 

 

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

 

Uyumlu Marka Model Casus Telefon Modelleri.

   

casus telefon