DİKKAT!
Sitemiz yenilendi !

Birbirinden farklı ürünler ve KAMPANYALAR

için ANASAYFA ziyaret etmenizi

öneririz.

TR DEDEKTİF CASUS TELEFON DİNLEME UZMANI  
Ana Sayfa Sipariş Soru Cevap İletişim Yasal Uyarı
Casus Telefon Bilgisayar Takip Araç Takip Dinleme Cihazları Uyumlu Telefon Listesi Sık Sorulan Sorular Sipariş Ver Ödeme Bildir
 

 
 
 
 
 

CASUS KALEM KAMERA

 

CASUS TELEFON

 

 
 

 

 

 

 
 

CASUS TELEFON DİNLEME SORU ve CEVAPLAR

ESKİ SÜRÜM KLASİK CASUS TELEFON PROGRAMI ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

 Casus telefon nedir, nerede kullanılır ?

Casus telefon yazılımı symbian işletim sistemini kullanan uyumlu marka model telefonlara yüklenen sertifikalı bir casus yazılımdır. Casus telefon çocuklarınızın arkadaş çevresini veya kötü alışkanlıklarının olup olmadığını, evinizdeki bakıcının dürüstlüğünü, eşiniz, sevgiliniz, veya evlenmek üzere olduğunuz kişinin hakkınızdaki düşüncelerini, personelinizin veya ortağınızın art niyetli olup olmadığını Telefon Dinleme çok basit tespit edebilirsiniz.

 Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir ?

Yazılım size küçük bir dosya olarak gelecektir. Bilgisayarınızdan USB kablo veya Bluetooth ile 30 - 35 sn gibi kısa bir sürede yüklenir ve siparişinizle birlikte aldığınız kodlar ile numaranız tanımlanır. Not: Telefon Dinleme  Yazılım telefon menüsünde kesinlikle görünmeyecek ve arkaplanda çalışacaktır.

Yazılım yüklü telefonla herkesi dinleyebilir miyim ?

Hayır yazılımı yüklediğiniz casus telefonu dinlemek istediğiniz kişiye kullandırmanız gerekir.  ( hediye etmek veya kişinin telefonu uyumlu ise ona yüklemek etkili çözümdür) Telefon Dinleme

Telefon dinlemeyi nasıl yaparım (ortam dinleme) ?

Kişinin bulunduğu ortamı dinlemek için telefon numarasını çevirmeniz yeterli. Casus telefon çalmadan ve hiç bir uyarı vermeden açılacaktır. Ortamdaki konuşmaları çok net dinleyebilirsiniz..Telefon Dinleme

Telefon konuşmalarını nasıl dinleyebilirim?

Casus telefona gelen veya giden arama olduğunda sizin numaranıza aramayı bildiren  (in coming call +905327******) Telefon Dinleme gibi bir sms alıcaksınız vakit kaybetmeden casus telefonu aradığınızda görüşmeye katılmış dinliyor olacaksınız. Kişilerin anlaması imkansızdır.

Sms ve arama kayıtlarını nasıl takip edeceğim ?

Casus telefona gelen /giden arama veya mesaj size anında sms ile tüm detayları, mesajın çekildiği saat ve tarih ile eş zamanlı olarak gönderecetir gönderme süresi 1sn. dir.

Dinlemeyi ücretlimi yapıyorum ?

Evet dinleme yaptığınızda normal telefon görüşmesi yani kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.  ( gsm oparotorlerinin tek numara indirimleri veya kampanyalardan yararlanarak ucuz dinlemede yapabilirsiniz. )

 Casus telefonu aradığımda kayıtlarda numaram görünürmü ?

Casus yazılım kesinlikle %100 garantilidir ve hiç bir şekilde numaranız arama kayıtlarında görünmez.

Casus telefon anlaşılır mı ?

Kesinlikle anlaşılamaz. Casus telefon yazılımı profosyonel kişilerce yazılmış sertifikalı bir yazılımdır. Bizler dahi telefonda yazılım olduğunu farkedemeyiz.

Casus telefona başka sim kart (numara) takılırsa ne yapacağım ?

Casus telefon içerisine hangi sim kart takılırsa takılsın dünyanın neresine giderse gitsin size sim kartın çenç olduğunu ve kartın numarasını sms ile bildirecek. Artık yeni numarayı arayarak dinleme yapabilirsiniz.

Tüm gsm operatörlerini dinleyebilir miyim ?

Turkcell ve Avea ile kesintisiz çalışmaktadır. Vodafone da kullanılabilmesi için hedef telefonun şebekeden konferans özelliğini açtırmak gerekmektedir.

Dinlemenin Yasal bir sakıncası var mıdır ?

Casus telefon yazılımı iyi niyetli kullanan insanlar için çok faydalı olduğu gibi kötü amaçla şantaj. tehdit veya bilgi depolama özel hayatın ihlali gibi konularda kullanımı çok tehlikelidir. Bu yazılımı şantaj ve tehdit amaçlı kullanmak suçtur.  Yazılım, çocuklarınız kötü arkadaş ortamından korumak, bebeklerinizi emanet ettiğiniz dadılarınızı takip etmek amaçlı yapılmıştır. Ancak bazı kişiler eşlerini, personelini ve ortağını takip etmek için kullanıyorlar. Bu durum tamamen yazılımı alan kişinin tercihidir. Tehdit ve şantaj amaçlı kullanmayınız. Kötü amaçlı kullanımdan firmamız sorumlu değildir.

Casus telefon yazılımını isteğimde iptal edebilecek miyim ?

Casus telefona bir sms göndererek yazılımı aktif veya deaktif duruma getirebilirsiniz. Siparişinizle birlikte verilen kodları kullanınız. ( Komut  sms leri casus  telefonda gözükmeyecektir. )

Benim telefonumda uyumlu marka model  olmalı ?

Hayır sizin telefonunuzun marka modeli  önemli değil her telefon ile dinleme yapabilirsiniz.

Dinleme yaptığım numarayı değiştirmek mümkün mü ?

Casus telefona bir sms göndererek yeni numaranızı tanmlayabilirsiniz. Siparişinizle birlikte verilen kodları kullanınız. ( Komut  sms leri casus  telefonda gözükmeyecektir. ) 

Casus yazılımı uzaktan yükleyebilir miyim ?

Casus yazılım uzaktan yüklenemez. yazılımı yüklemek için 30sn. liğine telefonu elinize geçirmeniz gerekir.

Yazılımı kurmak kolay mıdır? bunu ben yapabilir miyim ?

Evet çok basit bir şekilde yüklersiniz. (bluetooth ile müzik yüklemek kadar basit )

Casus Program yada telefon kaç günde elimde olur?

Yazılım ödemenizi aldıktan sonraki 1 saat içerisinde elinizde olur. Kullanıma hazır telefonları ofisimizden alabilir şehir dışı için aynı gün kargoya verilir ve kargo referans numaranız size bildirilir.

Bu programı daha sonra başka bir telefona aktarabilirmiyim?

Hayır yazılım telefonun IMEI numarasında çalışmaktadır ve elinizdeki telefonun Imei numarasına sertifika alınmıştır isteseniz de farklı imei kullanan telefonda çalıştıramazsınız.

 

YENİ SÜRÜM ANDROİD, İPHONE, BLACKBERRY, SONY ERICSSON, MOTOROLA ve WINDOWS MOBILE CEP TELEFONLARI İÇİN CASUS TELEFON VE TELEFON DİNLEME, SES KAYIT YAZILIMLARI ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDA SIRASI İLE BELİRTİLMİŞTİR.

Android casus telefon dinleme yazılımı :

Android cep telefonları için casus telefon ve telefon dinleme programı teknolojinin gelişmesi ve symbian cep telefonlarının akıllı smart cep telefonlarına dönüşmesi, bir çok farklı özelliği ve telefon dinleme olayının, görüşme kayıt, ortam ses kayıt gibi daha gelişmiş sürümleri sizlere anlatmaya çalışacağım.

Android cep telefonuna casus yazılım nasıl yüklenir ?

Android cep telefonları için casuz telefon dinleme ses kayıt yazılımı, siparişiniz sonrası belirtilen linkten, web adresi girilerek wifi veya 3g üzerinden casus yazılım yüklenir. Yükleme işlemi bir bilgi sahibi olmanız gerekmeden 1 ila 2 dakika içerisinde cep telefonunu takip edilebilir hale getirebilirsiniz. Siparişiniz sonrası Türkçe, resimli kullanım kılavuzu verilir.

Android cep telefon dinleme nasıl yapılır ?

Android casus telefon dinleme özelliği, eski sürümlerde ki gibi aramayı sms ile bildirmeye gerek duymaz. Akıllı cep telefon yazılımı yapılan görüşmeleri kayıt ederek, sizin belirlediğiniz e mail hesabınıza sesleri kayıt eder böylece hiç bir aramayı kaçırmamış olursunuz. 

Android cep telefonu ortam dinleme ( ses kayıt )

Android casuz telefonunuz, belirlediğiniz saat aralıklarında, otomatik ortam ses kayıt ederek sizin mail adresinize göndermektedir. Bir işlem yapmanız gerekmez.

Multimedya kayıtları : Android casus programı resim ve video çekerek ortam kayıtlarını size göndermektedir.

Android sms takip : Android cep telefonunda çekilen her resim, hedef telefondan silinebilir merak etmeyin, casus yazılım size çoktan göndermiş olacak.

Android rehber ele geçirme : Android casus yazılım, cep telefonunda kayıtlı olan her numarayı kayıt olan isim bilgileriyle yükleme bittiği anda göndermeye başlar. Böylece gün içerinde konuşulan kişilerin isim bilgilerine de ulaşmış olursunuz.

Android cep telefonu yer tespit : Android casus yazılım ile cep telefonu nerede ? harita üzerinden yer tespiti yapabilirsiniz.

Casus cep telefonu kesinlikle gizli olarak çalışmaktadır, kullanıcı casus yazılım ile dinleme yapıldığını anlaması imkansızdır. Piyasada ucuz diye tercih edilen casus yazılımlar cep telefonunda geri dönüşü olmayan problemler yaratır ve cep telefonunda çökme olabilir, cep telefonu kontrol edildiğinde lisansız bir yazılımın yüklendiği kolaylıkla anlaşılabilir.

 Android casus telefon yazılımlarımız lisanslı olup lisans kodunu aldığınızda Google Play den bile indirebilirsiniz.

 Yeni Casus telefon yazılımı özellikleri yeni PERFECT 2014 casus telefon yazılımı

2014 ün  son aylarında geliştirilen casus telefon yazılımı ile en gelişmiş özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz casus telefon özellikleri 

 

 

 

7/24 Sipariş Verebileceğiniz Numaralarımız.

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

En Çok Satılan Casus Telefonlar

 

Uyumlu Marka Model Casus Telefon Modelleri.

   

telefon dinleme